10.02.2025 На Вознесенщині групу осіб підозрюють у незаконній порубці дерев на суму понад 1 млн грн (ФОТО)
За процесуального керівництва прокурорів Вознесенської окружної прокуратури повідомлено про підозру групі осіб у незаконній порубці дерев, що спричинила тяжкі наслідки для довкілля (ч. 2 та ч. 4 ст. 246 КК України). Встановлено, що троє мешканців Вознесенського району, без дозвільних документів, у період із серпня 2024 року по лютий 2025 року здійснювали незаконну порубку дерев у лісосмугах району. Зрубані дерева зловмисники продавали місцевим жителям як сировину для опалення житла. За висновками Державної екологічної інспекції, в результаті незаконних рубок довкіллю завдано збитків на понад 1 млн грн.
5 лютого 2025 року підозрюваних затримано під час чергової порубки дерев у лісосмузі біля села Щербані Вознесенського району. На місці події та під час обшуків за місцем проживання фігурантів правоохоронці вилучили бензопили, додаткове обладнання до них, фрагменти деревини, готової для продажу, а також транспортний засіб, яким перевозили незаконно зрубану деревину.
Одному із фігурантів судом обрано запобіжний захід — тримання під вартою із можливістю внесення застави в розмірі 196 820 грн, іншим двом — особисте зобов'язання. Досудове розслідування здійснюється слідчими СВ Вознесенського РУП ГУНП у Миколаївській області. Примітка: Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
|
кількість переглядів: 210
|