Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
08.07.2016

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ЗУСТРІЛАСЬ З ПРОКУРОРОМ МИКОЛАЇВЩИНИ ТАРАСОМ ДУНАСОМ

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко зустрілась з новопризначеним прокурором Миколаївської області Тарасом Дунасом.
Під час діалогу керівник представницького органу влади регіону акцентувала увагу прокурора на резонансних справах, які мають давню історію і вимагають якомога швидшого розв`язання. Зокрема йшлося про ситуацію у Новоодеському, Березанському районах у виділенні землі і користування нею. Адже у рамках реалізації реформи із децентралізації, земельний податок стає резервом наповнення місцевих бюджетів. Тут  можуть з`явитися приховані резерви. Вони, на жаль є. Дати лад питанню земельних ресурсів дуже важко. Але це буде важливою складовою поповнення бюджету новоствореної громади.

Тарасе Омеляновичу, до мене як до голови миколаївської обласної ради звертаються мешканці. Вони називають чимало фактів, але я як юрист в минулому розумію, що необхідно отриману інформацію систематизувати і в подальшому вирішувати. Є проблема у нас у новоодеському районі. Пов`язана із незаконною вирубкою лісосмуг. Задіяні там і представники влади. Але є таке поняття, як презумпція невинуватості. Нам необхідно дотримуватись принципів верховенства права. Є порушені справи. Я прошу Вас взяти їх на контроль.

Непоодинокі факти незаконного захоплення земельних ділянок у Коблево-Рибаківській зоні відпочинку. Через що виникають конфлікти у підприємців з представниками місцевих органів влади, правоохоронними органами та місцевою прокуратурою.  Саме тому голова Миколаївської обласної ради звернулася до Тараса Дунаса з проханням посприяти вирішити дані справи у рамках діючого законодавства.

Посилання на офiцшйний портал Миколаївської обласної ради

кількість переглядів: 1616